2008

Grupp A
09:00 Vissefjärda GIF – Lindås BK/Långasjö GoIF 0-1
Målskyttar; 04.55 0-1 Andreas Pettersson

09:20 Bodabruk GoIF – Emmaboda IS 0-6
Målskyttar; 14.30 0-1 Mattias Evestål, 13.40 0-2 Björn Svensson, 12.30 0-3 Björn Svensson, 03.59 0-4 Andreas Cornelsson, 02.50 0-5 Björn Svensson, 01.49 0-6 Mattias Evestål

09:40 Skruvs IF – Lindås BK/Långasjö GoIF 0-1
Målskyttar; 04.31 0-1 Jonas Gustavsson

10:00 Bodabruk GoIF – Vissefjärda GIF 2-7
Målskyttar; 14.40 0-1 Anton Nilsson, 11.32 0-2 Jon Ericsson, 08.52 0-3 Andreas Lennartsson, 07.40 0-4 Anton Malmqvist, 05.32 0-5 Lukas Bergqvist, 04.54 0-6 Anton Nilsson, 04.18 1-6 Kim Persson (självmål), 02.20 1-7 Anton Nilsson,
01.51 2-7 Martin Persson

10:20 Emmaboda IS – Skruvs IF 2-0
Målskyttar; 07.43 1-0 Mattias Evestål, 03:55 2-0 David Gustafsson,

10:40 Lindås BK/Långasjö GoIF – Bodabruk GoIF 4-0
Målskyttar; 11.15 1-0 Jonas Gustavsson, 08.50 2-0 Andreas Pettersson, 02.10 3-0 Gustav Hallgren Olsson (straff), 00.28 4-0 Niklas Strand

11:00 Vissefjärda GIF – Emmaboda IS 4-5
Målskyttar; 13.45 1-0 Anton Malmqvist, 10.55 1-1 Mattias Evestål, 09.21 2-1 Jon Ericsson, 08.15 2-2 Mattias Evestål, 05.55 2-3 David Gustafsson, 04.35 2-4 Pierre Lakso, 03.24 3-4 Anton Malmqvist, 01.25 3-5 Pierre Lakso, 00.48 4-5 Andreas Lennartsson

11:20 Skruvs IF – Bodabruk GoIF 6-1
Målskyttar; 14.15 1-0 Patrik Björehag, 12.50 2-0 Shadi Mohamed, 10.58 3-0 Patrik Björehag, 08.51 4-0 Aiman Mohsen, 07.21 5-0 Markus Arnesson, 05.59 5-1 Mikael Johansson, 04.05 6-1 Patrik Björehag,

11:40 Emmaboda IS – Lindås BK/Långasjö GoIF 6-1
Målskyttar; 13.12 1-0 Björn Svensson, 2-0 Christoffer Pumplun, 3-0 Christoffer Pumplun, 4-0 Björn Svensson, 5-0 David Gustafsson, 5-1 Richard Albertsson, 6-1 Marko Pavlovic

12:00 Vissefjärda GIF – Skruvs IF 2-3
Målskyttar; 12.55 0-1 Markus Arnesson, 05.20 0-2 Daniel Håkansson, 01.30 1-2 Simon Häggbring, 00.20 1-3 Daniel Håkansson, 00.12 2-3 Jon Ericsson

Grupp B
12:20 Pukebergs BK – Lessebo GoIF 3-2
Målskyttar; 11.32 1-0 Max Persson, 08.54 2-0 Sebastian Nordström, 07.10 2-1 Johannes Ahl, 03.22 2-2 Habimana Akim Kim, 00.40 3-2 Rasmus Arvidsson

12:40 Johansfors IF – Orrefors IF 1-3
Målskyttar; 11.50 0-1 Pelle Whålin,10.48 0-2 Andreas Franzén, 10.25 0-3 Henrik Lagerkrantz (självmål), 05.11 1-3 Peter
Andersson

13:00 Bosnien Hercegovina IF – Lessebo GoIF 2-0
Målskyttar; 10.55 1-0 Sanjin Mocevic, 07.34 2-0 Bujar Bekteshi

13:20 Johansfors IF – Pukebergs BK 3-1
Målskyttar; 08.29 1-0 Peter Andersson, 07.30 2-0 Oskar Ahlström, 02.10 3-0 Andreas Klevtun, 01.42 3-1 Tobias Pettersson,

13:40 Orrefors IF – Bosnien Hercegovina IF 4-1
Målskyttar; 11.35 1-0 Linus Sjöqvist, 10.55 2-0 Gesim Dalipi, 06.05 2-1 Sanjin Mocevic, 04.20 3-1 Henrik Lagerkrantz, 00.30 4-1 Linus Sjöqvist

14:00 Lessebo GoIF- Johansfors IF 3-2
Målskyttar; 14.20 1-0 Erik Kågestad, 13.15 1-1 Axel Karlsson, 09.39 2-1 Andreas Sidlöv, 08.10 2-2 Axel Karlsson, 05.50 3-2 Andreas Sidlöv,

14:20 Pukebergs BK – Orrefors IF 3-4
Målskyttar; 10.25 0-1 Pelle Whålin, 07.30 0-2 Pelle Whålin, 06.23 0-3 Adam Karlsson, 05.40 1-3 Fredrik Aronsson, 05.15 2-3 Martin Cedertorn, 03.15 2-4 Anders Franzén, 00.24 3-4 Tobias Pettersson

14:40 Bosnien Hercegovina IF – Johansfors IF 1-4
Målskyttar; 11.12 0-1 Robin Franksson, 09.38 0-2 Peter Andersson (straff), 09.04 0-3 Peter Andersson, 07.23 0-4 Peter Andersson, 04.23 1-4 Edin Hukic,

15:00 Orrefors IF – Lessebo GoIF 5-6
Målskyttar; 13.10 1-0 Henrik Pettersson, 12.21 2.0 Henrik Pettersson, 11,10 3-0 Fatim Pasi, 08.50 3-1 Habimana Akim Kim, 08.35 3-2 Habimana Akim Kim, 08.02 3-3 Ibrahim Ntwari, 06.40 4-3 Andreas Franzén, 06.10 4-4 Ibrahim Ntwari, 02.45 4-5 Habimana Akim Kim, 01.20 4-6 Ibrahim Ntwari, 00.46 5-6 Alexander Danielsson

15:20 Pukebergs BK – Bosnien Hercegovina IF 5-2
Målskyttar; 13.22 1-0 Rasmus Arvidsson, 11.59 1-1 Samir Nadarevic, 11.33 2-1 Martin Cedertorn, 09.00 2-2 Edin Hukic, 08.10 3-2 Fredrik Aronsson, 06.44 4-2 Fredrik Aronsson, 01.36 5-2 Sebastian Nordström

Semifinal 1
16:00 Emmaboda IS – Johansfors IF 3-0
Målskyttar; 13.34 1-0 Mattias Evestål, 10.12 2-0 Christoffer Pumplun, 02.32 3-0 Mattias Evestål

Semifinal 2
16:20 Orrefors IF- Lindås BK / Långasjö GoIF 4-1
Målskyttar; 14.30 1-0 Adam Karlsson, 12.21 2-0 Gesim Dalipi, 11.59 2-1 Linus Henriksson, 10.43 3-1 Alexander Danielsson, 03.20 4-1 Linus Sjöqvist, 00.19 4-2 Jonas Gustavsson

Match om tredje pris
16:50    Johansfors IF – Lindås BK / Långasjö GoIF 1-3
Målskyttar; 14.10 0-1 Andreas Pettersson, 12.20 1-1 Axel Karlsson, 07.23 1-2 Tobias Johansson, 03.20 1-3 Gustav Hallgren Olsson

Final (2 x 10 minuter)
17:15 Orrefors IF – Emmaboda IS 4-1 (2-1)
Målskyttar; 03.30 0-1 Samuel Rehn, 02.28 1-1 Gesim Dalipi, 00.25 2-1 Gesim Dalipi, 05.15 3-1 Pelle Whålin, 00.32 4-1 Adam Karlsson

Comments are closed.